Karol na piątym miejscu. Czy uda mu się wejść na podium?

Karol na piątym miejscu. Czy uda mu się wejść na podium?

Karol Sumela, który został zgłoszony do plebiscytu ASY BEZPIECZEŃSYWA  w kategorii Strażak Ochotnik, znajduje się na piątej pozycji.

Jeśli kibicujesz strażakowi z Rydzyny, jeszcze możesz oddać swój głos. Wystarczy, że wyślesz smsa o treści SOCH.1 pod numer 72355. 

Głosowanie trwa do 4 maja.

Aktualne wyniki możecie zobaczyć klikając TUTAJ.

 

1 thought on “Karol na piątym miejscu. Czy uda mu się wejść na podium?”

  1. Jak może startować w takim plebiscycie ktoś, kto jest na maksa nieodpowiedzialny za kierownicą. I jak może tu być mowa o bezpieczeństwie. Mieszkałam na Kościuszki i wszyscy wiedzą jak kolega jeździ samochodem. A to że ktoś jest strażakiem ochotnikiem nie upoważnia go do bycia zagrożeniem na drodze szczególnie dla pieszych i dzieci!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą