Kibice przez duże K z Dąbcza

Kibice przez duże K z Dąbcza

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Dąbcza po raz kolejny biorą udział w projekcie organizowanym przez KM Policji w Lesznie, Unię Leszno oraz Starostwo Powiatowe w Lesznie – Kibic przez duże K.

Nowy sezon żużlowy został zainaugurowany na leszczyńskim „Smoczyku” podczas meczu między Spartą Wrocław i naszymi Bykami.  Przy pięknej pogodzie od samego początku humory dopisywały, zwłaszcza, że nasza drużyna bardzo szybko wypracowała sobie przewagę nad Wrocławianami. Udało się ją zachować aż do końca meczu, który zakończył się wynikiem 50:40.

Na kolejne Kibicowanie przez duże K zapraszamy 28 kwietnia, Unia Leszno podejmować będzie Stal Gorzów- mam nadzieję, że nasi uczniowie w równie licznym gronie nawiedzą stadion w Lesznie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

Planowane wyłączenia prądu w Dąbczu

24 listopada 2020 r. w godz. 07:30 – 08:0024 listopada 2020 r. w godz. 14:00 – 14:30 Dąbcze ul. Lotnicza nr 1; ul. Maruszewska działka

stat4u