Kibicuj i wygrywaj! Zobacz listę nagród!

Kibicuj i wygrywaj! Zobacz listę nagród!

W najbliższy piątek Wamet Dąbcze zmierzy się z TSV 1990 Merseburg w 1. rundzie Pucharu Europy TT Inter Cup. Kibice, którzy pojawią się na tym wyjątkowym spotkaniu zobaczą nie tylko tenis stołowy na wysokim poziomie, ale także będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody.

Działacze miejscowego klubu przygotowali dla fanów konkursy z nagrodami, w których do wygrania będzie pięć voucherów. Nagrodą główną będzie voucher na 30-minutowy lot widokowy ultra lekkim samolotem, ufundowany przez lotyleszno.pl.

Pracownia wizerunku Art Team, która swoją siedzibę ma w Lesznie przy ulicy Spokojnej 8, przeznaczyła na nagrody trzy vouchery na zabiegi pielęgnacyjne infuzji tlenowej. Podczas piątkowego meczu Wametu Dąbcze z TSV 1990 Merseburg będzie można wygrać także voucher na sesję fotograficzną w Studiu Fotografii i Filmu Sekma.

To nie jedyne prezenty, które czekają na kibiców. Powiat Leszczyński ufundował okolicznościowe kubki, które zostaną rozlosowane wśród fanów.

Mecz Wametu Dąbcze zTSV 1990 Merseburg zostanie rozegrany w piątek o godzinie 18:00 w hali sportowej w Dąbczu. Wstęp wolny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą