Kiedy pierwsza komunia św. w Rydzynie?

Kiedy pierwsza komunia św. w Rydzynie?

Data Pierwszej Komunii w Rydzynie interesuje wielu rodziców dzieci, mających w tym roku do niej przystąpić. Udało się ustalić wstępny „nowy” termin uroczystości.

1. Data Pierwszej Komunii Świętej została przeniesiona na 27 września.

Oczywiście w żaden sposób nie można zagwarantować stuprocentowej pewności tego terminu gdyż, co jest rzeczą oczywistą, wiązać się to będzie ze stopniem rozwoju pandemii.

2. Każda rodzina może w dowolnym terminie, nawet w dzień powszedni, poprosić o indywidualną pierwszą komunię świętą dla swojego dziecka.

źródło: www.facebook.com/parafiarydzyna

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u