Kolejne sukcesy Wanessy Kochanek

Kolejne sukcesy Wanessy Kochanek

Wanessa Kochanek, zawodniczka klubu jeździeckiego Jeziorki, może pochwalić się kolejnymi sukcesami.

W środę 11.11. przyjechała na czysto z czasem 41 sek zajmując 4 miejsce w zawodach, które odbyły się w Poznań Hipodrom Wola. Wzięło w nich udział wielu wspaniałych jeźdzców. „Zaszczytem było rywalizować z nimi” – przyznaje nastolatka. ”Jestem bardzo dumna. To jeszcze nie koniec marzeń i osiągnięć. Rok 2021 będzie przełomem w moim hobby” – zapewnia dziewczyna.

Zawodniczka dnia 26.10.2020 roku zdała srebrną odznakę, a już w środę 11.11.2020 roku zdobyła 4 miejsce w zawodach na 200 startujących zawodników. Dziewczyna jest bardzo wdzięczna Pani Ewie Niestrawskiej właścicielce KJ Jeziorki, która jest jej najlepszą trenerką, jak twierdzi młoda zawodniczka. „Podziękowania kieruję również do Pana Patryka Rucińskiego, z którym również trenuję i jeżdżę na zawody”.

Wanessa będzie dalej dążyć do rozwijania swojej pasji. Tymczasem może cieszyć się z sukcesów i jechać po kolejne trofea.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Projekt budżetu Gminy Rydzyna na 2022 rok

Projektu budżetu Miasta i Gminy Rydzyna na 2022 rok Analiza prognozowanych dochodów i wydatków na 2022 rok prowadzi do następujących wniosków. Planowane dochody szacowane są