Kolejne wyrzucone śmieci

Kolejne wyrzucone śmieci

Minęło kilka dni od naszych artykułów na temat bomb ekologicznych. Niestety, sytuacja nie ulega poprawie. Wręcz przeciwnie – pojawiają się kolejne wyrzucone śmieci.

Można zadać sobie w tym momencie pytanie: „czy to już sport”? Śmieci są wyrzucane do rowów, zostawiane w lasach i przy polnych drogach.

Na poniższych zdjęciach można zobaczyć, co się znajduje przy drodze miedzy Rydzyną a Tworzankami. Jak widać, nie są to kwiatki.

Opłata za śmieci wzrosła, ale to nie powód, by urządzać sobie nielegalne śmietniska. Ziemię mamy tylko jedną, a od tego, jak ja traktujemy, zależy nasz byt i zdrowie. Także przyszłych pokoleń.

Zależy nam na ekologicznych uprawach, jesteśmy coraz bardziej świadomi, chcemy być fit i dbamy o swoje zdrowie. Dlaczego więc niektórzy nie myślą w globalny sposób i traktują miejsca, które powinny cieszyć nasze oczy, jak śmietnik?

Zdjęcia zostawiamy do refleksji.

Niestety, w pozostałych miejscach, o których pisaliśmy wcześniej, też nie jest lepiej.

1 thought on “Kolejne wyrzucone śmieci”

  1. jak mzo wymysla coraz to nowsze reguly sortowania odpadow to tak jest, za chwile nic nie beda odbierac…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Trzy oferty na zakup energii elektrycznej

Pojawiły się ofert na zakup energii elektrycznej. Swoje propozycje złożyło trzech dostawców.Proponowane oferty są na zakup energii elektrycznej na lata 2021-2022. Protokół z otwarcia ofert

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

stat4u