Komputery dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR – przetarg rozstrzygnięty!

Komputery dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR – przetarg rozstrzygnięty!

Gmina Rydzyna rozstrzygnęła przetarg na dostawę komputerów w ramach programu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”. Sprzęt otrzyma 298 uczniów. Zostaną zakupione 34 komputery, 255 laptopów oraz 9 tabletów za łączną za kwotę 731 500 zł.


Przetarg na zakup sprzętu komputerowego wygrały 3 firmy: 9 laptopów dostarczy Firma BARZYCKI INWESTYCJE z Kukowa, natomiast 34 laptopy Firma EUROIMPEX S.A. i 255 laptopów firma HardsoftTelekom – obie Firmy mają swoją siedzibę w Poznaniu.


Wykonawcy zobowiązują się do dostarczenia sprzętu transzami w terminie do 14.10.2022r. Urząd Miasta i Gminy Rydzyna będzie powiadamiał indywidualnie wnioskodawców o terminie odbioru sprzętu, gdyż wiąże się to z koniecznością podpisania stosownej umowy darowizny oraz protokołów zdawczo-odbiorczych.


Beneficjenci będą podlegali procedurze monitorowania utrzymania sprzętu komputerowego przez okres 2 lat od daty zakończenia projektu.

www.dreamsart.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Zapraszamy na wykład do zamku w Rydzynie

Zamek w Rydzynie razem z Panią doktor Barbarą Foryńską pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład o roli pełnionej przez Zamek w Rydzynie podczas II wojny