Komunikat burmistrza MiG Rydzyna

Komunikat burmistrza MiG Rydzyna

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Miasta i Gminy Rydzyna

W związku z istniejącym zagrożeniem zakażenia koronawirusem, zwracam się do mieszkańców Gminy Rydzyna z prośbą o korzystanie z poczty elektronicznej lub z informacji telefonicznej w celu załatwienia spraw w Urzędzie Miasta i Gminy Rydzyna.

Bezpośredni kontakt mieszkańca z pracownikami urzędu gminy, proszę ograniczyć do spraw pilnych lub których załatwienie wymaga osobistego stawiennictwa.

Ograniczenie bezpośrednich kontaktów ma na celu zmniejszenie zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u