Komunikat przychodni w Rydzynie w związku z uzasadnionym podejrzeniem zakażenia koronawirusem w gminie Rydzyna

Komunikat przychodni w Rydzynie w związku z uzasadnionym podejrzeniem zakażenia koronawirusem w gminie Rydzyna

W związku z uzasadnionym podejrzeniem zakażenia koronawirusem jednego z mieszkańców  gminy Rydzyna rekomenduje stosowanie się do powszechnie znanych i obowiązujących zasad.
Szczególne znaczenie ma unikanie skupisk ludzkich, czyli spotkań powyżej trzech uczestników. Apeluje o wyjątkową troskę o seniorów. Osoby pow. 65 roku życia zagrożone są ciężkim przebiegiem zakażenia. Zróbmy Seniorom zakupy, miejmy z nimi kontakt telefoniczny, przypominajmy o środkach ostrożności.
Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego rekomendujemy uczestnictwo w nabożeństwach w radio i telewizji.

Nie gromadźmy się w kościołach.
Tylko od naszej postawy zależy jak szybko uporamy się z rosnącymi lawinowo zakażeniami.

W imieniu lekarzy i pielęgniarek pracujących w Rydzynie Anna Gaś -Suchecka

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u