Konkurs na dyrektora PPPP w Rydzynie

Konkurs na dyrektora PPPP w Rydzynie

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rydzynie. Kandydaci mogą składać oferty w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie do 26 czerwca br.

W związku z wypowiedzeniem umowy o pracę przez Iwonę Lipowy – dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rydzynie zgodnie z prawem oświatowym Zarząd Powiatu Leszczyńskiego – organ prowadzący placówkę – ogłosił konkurs na to stanowisko.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki zawarte w ogłoszeniu o konkursie. Termin składania ofert w Starostwie Powiatowym w Lesznie mija 26 czerwca br. o godz. 15:00.

Ogłoszenie

 

źródło: powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u