Konkurs plastyczny dla rodzin zastępczych

Konkurs plastyczny dla rodzin zastępczych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie ogłosiło konkurs plastyczny dla rodzin zastępczych z powiatu leszczyńskiego „Rodzina zastępcza i ja”. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizator konkursu plastycznego „Rodzina zastępcza i ja” czeka na prace zbiorowe autorstwa członków rodzin zastępczych z powiatu leszczyńskiego. Praca może zostać wykonana dowolną techniką (np. rysunek, rękodzieło artystyczne, grafika komputerowa) i powinna podejmować tematykę określoną w tytule i celach konkursu. Każda praca powinna być na odwrocie opisana (dane rodziny zastępczej).

Warunkiem udziału w konkursie jest osobiste dostarczenie lub przesłanie pracy na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie, pl. Kościuszki 4 b w nieprzekraczalnym terminie (liczy się data wpływu) do dnia 27 marca 2020 r. do godz. 15:00 wraz załączonym do regulaminu formularzem zgłoszeniowym.

Informacje o konkursie są dostępne na stronie http://pcprleszno.pl/

Kontakt w sprawie: Zespół ds. Pieczy Zastępczej Tel. 65 529 68 33 e-mail: pcpr@pcprleszno.pl

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 

 

źródło: powiat-leszczynski.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Projekt budżetu Gminy Rydzyna na 2022 rok

Projektu budżetu Miasta i Gminy Rydzyna na 2022 rok Analiza prognozowanych dochodów i wydatków na 2022 rok prowadzi do następujących wniosków. Planowane dochody szacowane są