Konkurs plastyczny dla rodzin zastępczych

Konkurs plastyczny dla rodzin zastępczych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie ogłosiło konkurs plastyczny dla rodzin zastępczych z powiatu leszczyńskiego „Rodzina zastępcza i ja”. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizator konkursu plastycznego „Rodzina zastępcza i ja” czeka na prace zbiorowe autorstwa członków rodzin zastępczych z powiatu leszczyńskiego. Praca może zostać wykonana dowolną techniką (np. rysunek, rękodzieło artystyczne, grafika komputerowa) i powinna podejmować tematykę określoną w tytule i celach konkursu. Każda praca powinna być na odwrocie opisana (dane rodziny zastępczej).

Warunkiem udziału w konkursie jest osobiste dostarczenie lub przesłanie pracy na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie, pl. Kościuszki 4 b w nieprzekraczalnym terminie (liczy się data wpływu) do dnia 27 marca 2020 r. do godz. 15:00 wraz załączonym do regulaminu formularzem zgłoszeniowym.

Informacje o konkursie są dostępne na stronie http://pcprleszno.pl/

Kontakt w sprawie: Zespół ds. Pieczy Zastępczej Tel. 65 529 68 33 e-mail: pcpr@pcprleszno.pl

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 

 

źródło: powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u