Konkursy na dyrektorów szkół

Konkursy na dyrektorów szkół

2.06.2016 ogłoszono konkursy na dyrektorów szkół podstawowych w Rydzynie i w Kaczkowie. Do 20 czerwca kandydaci mogą składać swoje oferty. Szczegółowe wymagania, co do profilu osób mogących ubiegać się o stanowiska, zostały określone w zarządzeniach Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna.

Do konkursu mogą przystąpić nauczyciele z pięcioletnim stażem pracy oraz ukończonymi studiami wyższymi lub podyplomowymi z zakresu zarządzania lub ukończonym kursem z zakresu zarządzania oświatą. Oprócz tego do konkursu mogą przystąpić osoby nie będące nauczycielami, które posiadają co najmniej pięcioletni staż pracy (w tym dwa lata na stanowisku kierowniczym). Więcej wymagań w stosunku do kandydatów znajduje się w zarządzeniach.

Linki:
Zarządzenie w sprawie Konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Rydzynie
Zarządzenie w sprawie konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Kaczkowie z siedzibą w Rojęczynie

źródło: www.rydzyna.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego 6 sierpnia Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę zatwierdzającą podział środków, które trafią do

stat4u