KORONAWIRUS - PYTANIA I ODPOWIEDZI

KORONAWIRUS - PYTANIA I ODPOWIEDZI

W związku ze stanem epidemii, który występuje na terenie naszego kraju Ministerstwo Zdrowia w drodze rozporządzenia wprowadziło różnego rodzaju ograniczenia. Trzon z nich dotyczą zakazu przemieszczania się poza ściśle określonymi wyjątkami. Pamiętajmy, że w tym trudnym okresie to od nas – całego społeczeństwa – zależy w jakim stopniu uda się zahamować rozprzestrzenianie się korona wirusa.

Hasło #zostanwdomu jest kluczowe do ocalenia życia i zdrowia nas wszystkich. Pod linkiem zamieszczonym poniżej znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi

Jednak najważniejszym pytaniem jakie powinniśmy sobie zadać to czy na pewno muszę coś zrobić (wyjść pobiegać, pojeździć na rowerze, rolkach itp.). Dyscyplina, którą teraz możemy i powinniśmy się wykazać, odniesie skutek w przyszłości, dzięki czemu mamy możliwość uniknięcia scenariusza włoskiego lub hiszpańskiego.

tekst: policja.gov.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u