Kosmokwaki i Markus P nad Zalewem

Kosmokwaki i Markus P nad Zalewem

17 maja nad Zalewem w Rydzynie się działo! Wianki odbyły się zgodnie z planem. Na szczęście pogoda poprawiła się i pod wieczór się przejaśniło.

O godzinie 18.00 pojawiły się Kosmokwaki, czyli niezwykle przyjazne i uśmiechnięte postacie, śpiewające piosenki dla dzieci. Utwory, które wykonują, są energiczne i przebojowe, a jednocześnie nowoczesne, dzięki czemu najmłodsi (i nie tylko) mogą się przy nich świetnie bawić.

Po występie sympatycznych kaczorków z Kosmolandii, był czas na występy lokalnych solistów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, oraz na zabawę taneczną do muzyki, zaproponowanej przez zespół muzyczny.

O 20.30 na scenie pojawił się kabaret Dziura, a o 21. 30 – Markus P. Pełną wrażeń imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

« 1 z 10 »

1 thought on “Kosmokwaki i Markus P nad Zalewem”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Powiat skoordynuje dowóz na szczepienia

W Starostwie Powiatowym w Lesznie odbyła się wideokonferencja na temat promocji programu szczepień przeciwko koronawirusowi oraz organizacji transportu dla osób niepełnosprawnych. W trosce o szybkie

Przejechał prosto przez rondo

Zimowe warunki na drodze plus duża prędkość może doprowadzić do utraty kontroli nad pojazdem. Kierujący pojazdem osobowym na pewno zapamięta na długo przejazd przez Rydzynę,

Rycerze zwyciężająrydzyna

Rycerze zaliczyli udany wyjazd do Jeleniej Góry. Zawodnicy wrócili do Rydzyny z przewagą jedenastu punktów nad miejscowym KS Sudety. Tak o zwycięstwie piszą sami koszykarze:

stat4u