Kosmokwaki i Markus P nad Zalewem

Kosmokwaki i Markus P nad Zalewem

17 maja nad Zalewem w Rydzynie się działo! Wianki odbyły się zgodnie z planem. Na szczęście pogoda poprawiła się i pod wieczór się przejaśniło.

O godzinie 18.00 pojawiły się Kosmokwaki, czyli niezwykle przyjazne i uśmiechnięte postacie, śpiewające piosenki dla dzieci. Utwory, które wykonują, są energiczne i przebojowe, a jednocześnie nowoczesne, dzięki czemu najmłodsi (i nie tylko) mogą się przy nich świetnie bawić.

Po występie sympatycznych kaczorków z Kosmolandii, był czas na występy lokalnych solistów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, oraz na zabawę taneczną do muzyki, zaproponowanej przez zespół muzyczny.

O 20.30 na scenie pojawił się kabaret Dziura, a o 21. 30 – Markus P. Pełną wrażeń imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

« z 10 »

1 thought on “Kosmokwaki i Markus P nad Zalewem”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzynie

Zgodnie z przeprowadzonym konkursem nową dyrektor Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie została Pani Izabela Rychlik, która była nauczycielem w Szkole Podstawowej

Milion złotych na deszczówkę!

Sejmik Województwa Wielkopolskiego 19 lipca 2021 roku podjął uchwałę w sprawie przekazania przez Województwo Wielkopolskie dotacji jednostkom samorządu terytorialnego w ramach programu pn. „Deszczówka”. Wsparcie

Narada sołtysów

Na naradzie z Burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna zjawili się sołtysi z naszej gminy. Rozmawiali o wysokości funduszu sołeckiego na 2022 rok w poszczególnych wioskach.