Król Żniwny KBS w Rydzynie

Król Żniwny KBS w Rydzynie

10 września 2017 roku odbyło się strzelanie o tytuł Króla Żniwnego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Rydzynie. Bracia rywalizowali również o takie trofea jak Tarczę Dożynkową 2017, Tarczę Zabytków Rydzyny nr 1, Nagrody i Kura.
Główną nagrodę i tytuł Króla Żniwnego 2017 wywalczył brat Grzegorz Gindera a jego rycerzami zostali bracia Andrzej Kuźma i Leszek Dulat.
Najlepszym strzelcem do tarczy Dożynkowej 2017 okazał się brat Mateusz Głowacz, pozostałe miejsca zajęli bracia Grzegorz Gindera i Leszek Dulat.
Tarczę Zabytków Rydzyny nr 1 wywalczył brat Mateusz Głowacz, pozostałe miejsca zajęli bracia Andrzej Kuźma i Grzegorz Gindera.
Nagrody rzeczowe wywalczyli bracia Andrzej Kuźma, Głowacz Mateusz i Leszek Dulat
Kura ustrzelił brat Andrzej Kuźma, do czego walnie przyczynili się bracia Marian Banasik i Głowacz Zygmunt.
tekst i zdjęcia : Leszek Dulat

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Znów tylko 30 dni na rejestrację pojazdu

Od 1 stycznia 2021 r. znów obowiązują przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące nakładania kar pieniężnych na właścicieli pojazdów, którzy w ciągu 30 dni

Rusza rejestracja szczepień przeciwko COVID-19

15 stycznia br. rozpoczęła się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Powszechne szczepienia całego społeczeństwa ruszają w styczniu 2021 r.

„PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”

Nadal na wielkopolskich drogach dochodzi do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Prędkość to niezmiennie główny czynnik, który powoduje, że dochodzi do wypadków w których ludzie odnoszą

stat4u