Kto będzie nowym radnym w Rydzynie?

Kto będzie nowym radnym w Rydzynie?

We wcześniejszym artykule pisaliśmy o zmianach kadrowych w urzędzie i radzie miejskiej Rydzyny.

Objęcie stanowiska Kierownika Referatu przez Bonifacego Skrzypczaka skutkowało złożeniem na ręce Przewodniczącego Rady rezygnacji z pełnienia funkcji radnego. W związku z tym wybory uzupełniające do Rady w okręgu nr 3 zostaną przeprowadzone 13 września tego roku.

W Komunikacie Komisarza Wyborczego w Lesznie z dnia 20 lipca 2020 r. o komitetach wyborczych utworzonych w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej Rydzyny zarządzonych na dzień 13 września 2020 r. pojawiła się informacja o utworzeniu jednego komitetu wyborczego – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANA KRUCZKA.

Termin zgłaszania kandydatów na radnych mija 9 sierpnia i prawdopodobnie zgłoszony zostanie Julian Kruczek. Przypomnijmy że jest on członkiem Samorządu Mieszkańców Rydzyny oraz zarządu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów „Złota Jesień”.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą