Labanau siódmy w Pucharze Litwy

Labanau siódmy w Pucharze Litwy

Andrei Labanau zajął siódme miejsce w drugim turnieju o Międzynarodowy Puchar Litwy, który odbył się w niedzielę w Wilnie. W zawodach wystartowało blisko 90. zawodników.

Białoruski lider 2-ligowego Wametu Dąbcze start w Pucharze Litwy rozpoczął od pokonania w pierwszej rundzie swojego rodaka – Hleba Begunova. W kolejnych rundach Andrei Labanau ogrywał Alexa Mesica i Vytautasa Gudatisa. Pierwszej porażki w litewskich zawodach Białorusin doznał dopiero w ćwierćfinale, przegrywając z rozstawionym z „jedynką” Litwinem Arnoldasem Domeiką 0:3.

Na zakończenie zmagań w Wilnie Andrei Labanau uległ Kiastiasowi Oreskinowi oraz pokonał Benediktasa Vaitkevičiusa i ostatecznie został sklasyfikowany na siódmym miejscu.

Triumfatorem drugiego turnieju o Międzynarodowy Puchar Litwy został Kęstutis Žeimys, który w finałowym spotkaniu ograł Pauliusa Gūrę 3:1. Cykl składa się z pięciu imprez.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą