Labanau szósty w mistrzostwach Białorusi seniorów

Labanau szósty w mistrzostwach Białorusi seniorów

Andrei Labanau zajął szóste miejsce w mistrzostwach Białorusi seniorów w grze pojedynczej. Lider 2-ligowego Wametu Dąbcze potwierdził tym samym wysoką formę i udowodnił, że wywalczony na początku roku tytuł wicemistrza Białorusi do 21 lat nie był dziełem przypadku.

Do Mińska zjechali najlepsi tenisiści stołowi na Białorusi, który przez trzy dni rywalizowali o medale w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. Z numerem 12. w imprezie rozstawiony był 19-letni zawodnik Wametu Dąbcze – Andrei Labanau. Najlepszy rezultat białoruski as Wametu zanotował w turnieju gry pojedynczej, zajmując w ostatecznym rozrachunku wysokie, szóste miejsce. Złoty medal w tej konkurencji powędrował do występującego w polskiej LOTTO Superlidze Pavla Platonova, który w starciu finałowym ograł występującego w niemieckiej 2. Bundeslidze Aliaksandara Khanina 4:0.

Z bardzo dobrej strony Andrei Labanau zaprezentował się także w pozostałych konkurencjach. W turnieju gry podwójnej wspólnie z Romanem Vergunovem zajęli miejsca w przedziale 5-8, przegrywając w ćwierćfinale z Pavlem Platonovem i Ilją Barbolinem 2:3 (5:11, 10:12, 11:9, 14:12, 9:11). W grze mieszanej, Andrei Labanau grający wspólnie z Margaritą Balushite, zostali sklasyfikowany na pozycjach 9-16.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u