Liga Gier Planszowych

Liga Gier Planszowych

Już po feriach w SP w Kaczkowie rusza Liga Gier Planszowych. Zachęcamy do zapisywania się i wzięcia udziału w rozgrywkach. W naszym regionie powstaje coraz więcej klubów, zrzeszających miłośników planszówek. Dzięki uruchomieniu Ligi kluby mogły połączyć siły. Osoby, mające ochotę spróbować swoich sił w grach i być punktowane, powinny zarejestrować się i zagrać mecz w którymś z klubów.

Regulamin rozgrywek można znaleźć TUTAJ . Warto się z nim zapoznać przed zapisaniem się do jakiegokolwiek klubu. Można tam poczytać o zasadach, obowiązujących w Lidze.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u