Łowili o Puchar Burmistrza MiG Rydzyna [VIDEO]

Łowili o Puchar Burmistrza MiG Rydzyna [VIDEO]

Dwudziestu sześciu wędkarzy spotkało się nad zbiornikiem Rydzyna w Dąbczu, żeby rywalizować w kolejnych zawodach wędkarskich koła PZW w Poznaniu nr 212 Rydzyna Miasto. Słońce, lekki wiaterek, dużo brań i to wystarczyło, żeby być usatysfakcjonowanym w tym dniu. Jak zawsze rywalizowano w trzech kategoriach +50, senior oraz junior. Mimo że nie każdemu dane było powalczyć z rybą na haczyku, zabawa była udana w siatkach lądowały karasie, liny, płocie, wzdręgi, okonie. Największą rybą zawodów był karaś pospolity o wadze 2,09 kg którego złowił Adam Piekarz. Rywalizacja była zacięta, lecz przebiegła w towarzyskiej atmosferze i aby tradycji stało się zadość, było trzeba trochę ponarzekać.

Kategoria +50

1. Dariusz Jędraszyk 2.Jan Szymkowiak 3.Antoni Ptaszyński

Kategoria senior:

1.Mikołaj Gorzelniak 2. Adam Piekarz 3. Roman Kozłowski

Kategoria Junior:

1.Mikołaj Jankowiak 2.Jasiu Szymkowiak 3.Łukasz Andrzejczak

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u