Maciej Kajzer szóstym żakiem w Wielkopolsce!

Maciej Kajzer szóstym żakiem w Wielkopolsce!

Bardzo dobry występ zanotował Maciej Kajzer w mistrzostwach Wielkopolski żaków w tenisie stołowym. W rozegranych w sobotę zawodach w Gnieźnie, młody zawodnik Wametu Dąbcze został sklasyfikowany na szóstej pozycji!

Kajzer w mistrzostwach Wielkopolski żaków wygrał cztery z sześciu spotkań. W pierwszej stolicy Polski leworęczny zawodnik klubu z Dąbcza pokonał Tymoteusza Nowackiego (Orzeł Wysocko Wielkie) 3:0, Oliwiera Wyrobka (Michał Krostkowo) 3:0, Ksawiera Jarosa (Stella Gniezno) 3:1 i Franciszka Mielcarka (Orzeł Wysocko Wielkie) 3:0 oraz przegrał z Kacprem Zrolem (LKTS Luboń) 0:3 i Adamem Wojciakiem (UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo) 2:3.

W Gnieźnie wystartowali także Filip Baliński i Tymoteusz Marcinkowski. Pierwszy został sklasyfikowany na miejscach 10-13, a drugi rywalizację ukończył na pozycjach 14-17.

Mistrzem Wielkopolski żaków został Kacper Zrol, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził Michała Kaźmierczaka (MKTS Opalenica) i Bartosza Sułka (LKTS Luboń).

1 thought on “Maciej Kajzer szóstym żakiem w Wielkopolsce!”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pierwsza przegrana Rycerzy

Rycerze Rydzyna rozegrali mecz z KS Kosz Pleszew na swoim terenie. Od początku spotkanie było trudne i zakończyło się dla gospodarzy porażką. Zabrakło niewiele i

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u