Marek Lutowicz pierwszym juniorem Holistic-Polska Rawicz

Marek Lutowicz pierwszym juniorem Holistic-Polska Rawicz

Marek Lutowicz został wypożyczony z Fogo Unii Leszno do Holistic-Polska Rawicz. Wypożyczenie obejmuje wszystkie zawody w sezonie 2016.
WP SportoweFakty / Jakub Brzózka

– Na ten moment jest to nasz jedyny młodzieżowiec. Rozmawiamy z innymi klubami i wkrótce będziemy wiedzieć coś więcej na ten temat. W końcu za tydzień nasz pierwszy mecz. W obwodzie pozostaje jeszcze Nikita Korolew który ma polskie obywatelstwo. Musimy jednak poczekać do pierwszego egzaminu na licencję „Ż” – powiedział Dariusz Cieślak.

Jak się okazuje zakontraktowanie akurat tego zawodnika nie było przypadkowe. – W wypożyczenie Marka Lutowicza bardzo mocno zaangażowali się także burmistrz Rydzyny Kornel Malcherek i Andrzej Kuźbicki właściciel rawickiego Intermarche. Zarówno im, jak i działaczom Unii Leszno z dyrektorem Ireneuszem Igielskim na czele dziękujemy za pozytywne załatwienie całej sprawy – zakończył Dariusz Cieślak.

źródło: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Wypadek na S5

Do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów doszło około godz. 10.30, za węzłem Leszno Południe a przed zjazdem na węźle Rydzyna. – Ze wstępnych ustaleń wynika,

Znaleziono klucze nad zalewem „Rydzyna”

Dzisiaj ok godz. 16 w Rydzynie na terenie zalewu znaleziono klucze. Więcej informacji prywatnie. Odbiór na terenie Bojanowa. Czytamy na profilu FB https://www.facebook.com/anna.wolsztyniak.37

stat4u