Mecz w Sarntal 22. lutego

Mecz w Sarntal 22. lutego

W środowy wieczór poznaliśmy datę półfinałowego starcia TTC Raiffeisen Sarnthein z Wametem Dąbcze w półfinale Pucharu Europy TT Inter Cup o trofeum Josefa Simecka. Mecz odbędzie się 22. lutego o godzinie 17 we Włoszech.

  • Nasza podróż do Sarntal rozpocznie się już w czwartek wieczorem (20. lutego). W piątek będziemy odpoczywać po długiej podróży a w sobotę postaramy się awansować do wielkiego finału pucharowych rozgrywek – mówi Mateusz Przybył, prezes Klubu Sportowego Wamet Dąbcze.

Również drugi pojedynek półfinałowy, w którym Global Pharma Orlicz 1921 Suchedniów zagra z francuskim Ingre CMPJM, zaplanowano na 22. lutego.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u