Mieszkaniec gminy Rydzyna uszkodził drzwi na stacji paliw

Mieszkaniec gminy Rydzyna uszkodził drzwi na stacji paliw

Leszczyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził na stacji benzynowej okienko podawcze, drzwi i szybę. Przyczyną agresywnego zachowania nietrzeźwego klienta była odmowa sprzedaży alkoholu. Wartość wstępnie wycenionych strat wyniosła około 6 tysięcy złotych. Podejrzanemu grozi do 5 lat więzienia.

27 grudnia br. w godzinach wieczornych leszczyńska Policja została powiadomiona o awanturującym się nietrzeźwym kliencie na terenie jednej ze stacji benzynowych w gminie Rydzyna. Po przyjeździe Policji na miejsce okazało się, że pijany mężczyzna chciał zakupić alkohol. Klient był dość pobudzony, więc pracownica stacji odmówiła sprzedaży procentowego napoju. Na to stwierdzenie mężczyzna stał się agresywny i uderzając rękoma w okienko podawcze i drzwi dokonał ich uszkodzenia oraz wybił szybę wystawową.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec gminy Rydzyna. Miał ponad 2.5 promila alkoholu w organizmie.

Pokrzywdzony wstępnie wycenił wartość poniesionych strat na kwotę około 6 tysięcy złotych. Złożył też wniosek o ściganie i ukaranie sprawcy przestępstwa. Podejrzanemu o uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia oraz niewykluczone, że będzie musiał naprawić wyrządzoną szkodę.

 

źródło: leszno.policja.gov.pl

  1. W końcu właściciel zlikwidowal wiate meneli bo tylko pili zamiast do roboty się zabrac

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce