Mieszko Przybył i Bartek Adamczak wygrali turniej deblowy we Wschowie

Mieszko Przybył i Bartek Adamczak wygrali turniej deblowy we Wschowie

Zwycięstwem Mieszka Przybyła i Bartka Adamczaka zakończył się sobotni turniej deblowy we Wschowie. W finałowym pojedynku para Wametu Dabcze pokonała reprezentantów Błękitnych Niechłód – Grzegorza Lisiatyńskiego i Mariusza Pindarę 3:0.

W sobotnich zawodach udział wzięło kilkanaście par z Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Od początku zmagań ton rywalizacji nadawali Przybył i Adamczak, którzy w fazie grupowej odnieśli komplet pięciu zwycięstw. W półfinale tenisiści stołowi z Dąbcza pokonali swoich rywali 3:0, a w finale ograli Grzegorza Lisiatyńskiego i Mariusza Pindarę.

Druga z par Wametu Dąbcze – Rafał Nitecki/Dawid Kaczmarek, dla której był to debiutancki występ, zajęła we Wschowie 12. miejsce.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u