Mikołajki w Rydzyńskiej Akademii Piłkarskiej RAP2010

Mikołajki w Rydzyńskiej Akademii Piłkarskiej RAP2010

Święta coraz bliżej wiec Rydzyńska Akademia Piłkarska RAP2010 zorganizowała dla swoich podopiecznych Mikołajki. Jak przystało na tradycję nie mogło zabraknąć prezentów i samego Mikołaja ale również emocji piłkarskich.

Dzięki zaangażowaniu Koła Gospodyń Wiejskich z Rydzyny młodzi piłkarze otrzymali symboliczne słodkie podarunki.Słodkości również dołożył Burmistrz Kornel Malcherek. Rodzice z kolei upiekli pyszne ciasta i babczeki. Śmiało można powiedzieć, że w rydzyńskiej hali czuć było rodzinną atmosferę.

Z uwagi na fakt, że w rydzyńskiej akademii trenuje blisko 100 dzieci, cała impreza została podzielona na dwie części. W pierwszej młodsze grupy brały udział w grach i zabawach organizowanych przez Tumko Team. Oczywiście nie zabrakło meczu rodziców.

Druga cześć miała już bardziej piłkarski charakter ponieważ drużyny złożone ze starszych grup rywalizowały z ekipami rodziców w mini turnieju.

W trakcie imprezy nie zabrakło również podziękowań, głównie dla sponsorów, bez których funkcjonowanie akademii nie byłoby możliwe. Warto wspomnieć, że rydzyńska akademia jako jedyna sekcja piłkarska w gminie, większość zadań realizuje wolontariacko jednocześnie zachowując wysoki poziom szkolenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Powiat leszczyński ósmy w kraju w rankingu finansowym

Powiat leszczyński zajął trzecie w Wielkopolsce i ósme miejsce w kraju wśród powiatów ziemskich w Rankingu Finansowym Samorządu Terytorialnego. Opracowanie uwzględnia wyniki samorządów za 2021

11 maj Dzień Bez Śmiecenia

Już po raz kolejny wspólnie możemy świętować ten dzień. Uczcijmy go więc w wymierny sposób. Spróbujmy w dniu dzisiejszym maksymalnie ograniczyć ilość wytwarzanych odpadów, wielu z nas może