Młodzi sportowcy dumą Rydzyny

Młodzi sportowcy dumą Rydzyny

9 maja odbyły się Leszczyńskie Igrzyska Młodzież Szkolnej. Wzięli w nich udział również uczniowie ze szkół z gminy Rydzyna. Z powodzeniem. Wśród szkół z powiatu triumfowała Szkoła Podstawowa w Rydzynie.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. Młodzież była podzielona na szkoły miasta Leszno i szkoły powiatu leszczyńskiego oraz chłopców i dziewczęta.

W mieście – wśród dziewcząt i chłopców – najlepsza okazała się SP 7, natomiast wśród szkół z powiatu leszczyńskiego na pierwszym miejscu znalazła się SP Rydzyna.

Chłopcy z Kaczkowa ulokowali się na 8 miejscu, natomiast ich koleżanki zakończyły zawody jako siódma drużyna.

23 maja zawody rejonowe, w których wezmą udział po dwie najlepsze drużyny z powiatu. Już dziś życzymy powodzenia uczniom z Rydzyny.

Foto relacja

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Trzy oferty na zakup energii elektrycznej

Pojawiły się ofert na zakup energii elektrycznej. Swoje propozycje złożyło trzech dostawców.Proponowane oferty są na zakup energii elektrycznej na lata 2021-2022. Protokół z otwarcia ofert

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

stat4u