Moje Powstańcze Korzenie. Powstanie Wielkopolskie we Wspomnieniach Rodzinnych

Moje Powstańcze Korzenie. Powstanie Wielkopolskie we Wspomnieniach Rodzinnych

Od 3 stycznia 2022 roku Wychowankowie Internatu SOSW w Rydzynie rozpoczęli realizację zadań w ramach konkursu ogłoszonego przez Wojewodę Wielkopolskiego Michała Zielińskiego. Jest to Ogólnopolski Konkurs Historyczny Multimedialny dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zespół Nauczycieli SOSW w Rydzynie wspólnie z trzema wychowankami Internatu ustalił plan działania, omówił sposób realizacji, fazę wstępną, fazę właściwą i podsumowanie konkursu; wybrał metody i formy pracy, ustalił też harmonogram spotkań i konsultacji. Uczestnicy biorący udział w tym konkursie to: Ola, Jakub i Leszek. Do tej pory mamy już Czterech Powstańców Wielkopolskich wskazanych jako Powstańcze Korzenie. Dziękujemy wszystkim życzliwym osobom, Patriotom, wspierających nas w realizacji tego przedsięwzięcia za pomoc i zrozumienie.

Temat Powstania Wielkopolskiego jest tym bardziej bliski, że Patron SOSW w Rydzynie Franciszek Ratajczak jest Powstańcem Wielkopolskim.

Zespół „Moje Powstańcze Korzenie”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zarząd powiatu z wotum zaufania i absolutorium

Radni powiatu leszczyńskiego na LIII sesji udzielili Zarządowi Powiatu Leszczyńskiego wotum zaufania, przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu samorządu w 2021 r. i udzielili organowi wykonawczemu

Powiat kolejny raz dofinansuje prace melioracyjne

Władze powiatu leszczyńskiego podpisały umowy ze spółkami wodnymi na dofinansowanie bieżącego utrzymania urządzeń wodnych. Łączna kwota dotacji w 2022 r. z budżetu samorządu to 100