Moje Powstańcze Korzenie. Powstanie Wielkopolskie we Wspomnieniach Rodzinnych

Moje Powstańcze Korzenie. Powstanie Wielkopolskie we Wspomnieniach Rodzinnych

Od 3 stycznia 2022 roku Wychowankowie Internatu SOSW w Rydzynie rozpoczęli realizację zadań w ramach konkursu ogłoszonego przez Wojewodę Wielkopolskiego Michała Zielińskiego. Jest to Ogólnopolski Konkurs Historyczny Multimedialny dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Zespół Nauczycieli SOSW w Rydzynie wspólnie z trzema wychowankami Internatu ustalił plan działania, omówił sposób realizacji, fazę wstępną, fazę właściwą i podsumowanie konkursu; wybrał metody i formy pracy, ustalił też harmonogram spotkań i konsultacji. Uczestnicy biorący udział w tym konkursie to: Ola, Jakub i Leszek. Do tej pory mamy już Czterech Powstańców Wielkopolskich wskazanych jako Powstańcze Korzenie. Dziękujemy wszystkim życzliwym osobom, Patriotom, wspierających nas w realizacji tego przedsięwzięcia za pomoc i zrozumienie.

Temat Powstania Wielkopolskiego jest tym bardziej bliski, że Patron SOSW w Rydzynie Franciszek Ratajczak jest Powstańcem Wielkopolskim.

Zespół „Moje Powstańcze Korzenie”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Kluby sportowe dostaną pieniądze z UMiG Rydzyna

Komisja  konkursowa powołana przez Burmistrz Miasta i Gminy Rydzyna, dokonała rozstrzygnięcia konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych Miasta i Gminy Rydzyna w zakresie kultury fizycznej