Możesz mieć swoją gazetę

Możesz mieć swoją gazetę

Chcesz wydawać swoją gazetę, ale nie wiesz, w jaki sposób się za to zabrać. Jeśli z różnych powodów na marzeniach się skończyło, nic straconego. Zapraszamy do kontaktu z redakcją rydzyna24.pl.

Możesz mieć swój dodatek w gazecie, możesz również umieścić na naszych łamach swoje artykuły – formy współpracy są różne i do ustalenia. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz reklamy, również mamy dla Ciebie ofertę. Zapraszamy do współpracy -możesz mieć swoją część gazety i portalu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u