Można zwiedzać zamek w Rydzynie

Można zwiedzać zamek w Rydzynie

Od soboty przywrócona zostaje możliwość zwiedzania wnętrz zamkowych. Zwiedzanie odbywać się będzie w układzie dotychczasowym, tj. w weekendy od 12.00 do 17.00 o pełnych godzinach, natomiast w dni pracujące od 8.00- 16.00. Istnieje również możliwość telefonicznego umówienia się indywidualnego.

„Niestety na razie nie będziemy mogli nikogo przywitać kawą, czy jakimś smakołykiem” – informują zarządcy posiadłości.

Przypominamy, że od 23 października 2020 do dnia dzisiejszego, jedynym faktycznym wpływem finansowym są sprzedawane cały czas cegiełki zamkowe.

„W tym miejscu dziękujemy bardzo serdecznie wszytkim, którzy nas wspomagają. Mamy cały czas w pamięci pierwsze osoby z Rydzyny, które pojawiły się już dnia następnego po uruchomieniu naszej akcji cegiełkowej. pamiętamy Panią, która przyszła kupić cegiełki, gdyż dowiedziała się od syna z Norwegii, że Zamek prosi o wsparcie. To niesamowite doświadczenie życiowe. Sprawdza się tutaj przysłowie, że: Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie… Prosimy o nas pamiętać i odwiedzać piękne sale zamkowe, gdzie cały czas czynne są również bardzo atrakcyjne wystawy. Serdecznie zapraszamy!” – zachęcają.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zarząd powiatu z wotum zaufania i absolutorium

Radni powiatu leszczyńskiego na LIII sesji udzielili Zarządowi Powiatu Leszczyńskiego wotum zaufania, przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu samorządu w 2021 r. i udzielili organowi wykonawczemu

Powiat kolejny raz dofinansuje prace melioracyjne

Władze powiatu leszczyńskiego podpisały umowy ze spółkami wodnymi na dofinansowanie bieżącego utrzymania urządzeń wodnych. Łączna kwota dotacji w 2022 r. z budżetu samorządu to 100