Na fali zwycięstwa

Na fali zwycięstwa

5d64a2d445071c09010228f337a9f4c78a568e…..niedziela po myśli trenerów. Najpierw drugi zespół wygrywa w Święciechowie z miejscowym Kormoranem po bramkach Mikołaja Janowicz, Adriana Rzepeckiego i Tomasza Musiała a później festiwal strzelecki w Rydzynie urządził sobie RkS 1 choć nie do końca było spokojnie.

 

 

 

O godzinie 15.00 rozpoczął się mecz w Rydzynie gdzie miejscowy RKS zmierzył się w 6 kolejce z Brenewią Wijewo.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy i po pierwszych 45minutach RKS prowadził 4-0 po bramkach Szczefanowicza, Sobeckiego, Kaźmierczaka Tomasza, Sobeckiego.

Po przerwie RKS trafiał jeszcze 3 razy Sobecki, Dembicki, Kaźmierczak Mikołaj jednak goście również cztery bramki trafili.

Ważne jednak że 3 punkty zostały w Rydzynie.

źródło: http://rydzyniak.futbolowo.pl/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

stat4u