Niedzielne zmagania w mistrzostwach Wielkopolski

Niedzielne zmagania w mistrzostwach Wielkopolski

Najlepsi tenisiści stołowi z całego województwa brali w niedzielę udział w mistrzostwach Wielkopolski seniorów w tenisie stołowym. Wamet Dąbcze w tej prestiżowej imprezie reprezentowało trzech graczy.

W turnieju gry pojedynczej miejsca 13-16 zajęli Krzysztof Mrozek (pokonał Marka Maślaka z Orlęt Czacz 3:0 i uległ przedstawicielom Stelli Niechan Gniezno – Dariuszowi Sałamszkowi 2:3 i Rafałowi Kujawie 2:3) i Mateusz Przybył (wygrał z Mateuszem Lisieckim z Ochmana Raszków 3:2 oraz przegrał z Dawidem Balcerzakiem ze Stelli Niechan 0:3 i Markiem Podobińskim z MKTS-u Opalenica 1:3).

Trzeci z reprezentantów Wametu – Denis Bolewicz zmagania singlowe ukończył w przedziale miejsc 17-20. Podczas niedzielnych zmagań Bolewicz pokonał Wojciecha Urbana ze Stelli Niechan Gniezno 3:2, Mateusza Lisieckiego 3:0 (walkower) oraz przegrał z Dawidem Balcerzakiem 1:3.

W tegorocznych mistrzostwach Wielkopolski tenisiści stołowi Wametu Dąbcze walczyli także o medale w grze podwójnej. Do ćwierćfinału debla dotarła para Denis Bolewicz i Krzysztof Mrozek, a Mateusz Przybył grający wspólnie z gnieźnianinem Rafałem Kujawą ostatecznie zostali sklasyfikowani na miejscach 9-13.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Zarząd powiatu z wotum zaufania i absolutorium

Radni powiatu leszczyńskiego na LIII sesji udzielili Zarządowi Powiatu Leszczyńskiego wotum zaufania, przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu samorządu w 2021 r. i udzielili organowi wykonawczemu

Powiat kolejny raz dofinansuje prace melioracyjne

Władze powiatu leszczyńskiego podpisały umowy ze spółkami wodnymi na dofinansowanie bieżącego utrzymania urządzeń wodnych. Łączna kwota dotacji w 2022 r. z budżetu samorządu to 100