Nieruchomość w Tarnowej Łące na sprzedaż

Nieruchomość w Tarnowej Łące na sprzedaż

Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak ogłosił przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa położonej w Tarnowej Łące, gmina Rydzyna. Przetarg odbędzie się 23 kwietnia br.

Niezabudowana nieruchomość Skarbu Państwa o powierzchni 0,5 ha położona jest w Tarnowej Łące. Ze względu na brak dostępu do drogi publicznej przetarg jest ograniczony do osób będących właścicielami nieruchomości sąsiednich, przylegających do tej działki. Osoby zamierzające uczestniczyć w postępowaniu winne są złożyć pisemne zgłoszenie udziału w przetargu wraz z wymaganymi dokumentami do dnia 17 kwietnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Lesznie. Przetarg odbędzie się 23 kwietnia o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Lesznie.

Cena wywoławcza nieruchomości to 112 tys. zł plus podatek VAT (23 proc.)

ogłoszenie

 

źródło: powiat-leszczynski.pl

foto: Google.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u