Nowa mapa tras rowerowych powiatu

Nowa mapa tras rowerowych powiatu

W Starostwie Powiatowym w Lesznie dostępna jest bezpłatnie dla zainteresowanych mapa tras rowerowych w powiecie leszczyńskim.

W 2018 r. uruchomiony został portal internetowy rowerowypowiat.lp-portal.pl oraz aplikacja „Rowerowy powiat”, pozwalająca na wyszukiwanie dogodnych połączeń komunikacji zbiorowej i atrakcji turystycznych w powiecie leszczyńskim. Wydana została wówczas także mapa tras rowerowych w siedmiu gminach powiatu leszczyńskiego oraz w Lesznie. Zaznaczono na niej m.in. szlaki rowerowe oraz atrakcje turystyczne regionu.

Niedawno Starostwo Powiatowe w Lesznie wydało zaaktualizowaną mapę tras rowerowych, uwzględniającą m.in. zakończone w ub.r. inwestycje, w tym nowe odcinki ścieżek w powiecie, a także drogę ekspresową S5 Poznań – Wrocław.

Mapy tras rowerowych są dla zainteresowanych dostępne bezpłatnie w Punkcie Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Lesznie na pl. Kościuszki 4 b, w godzinach pracy urzędu.

źródło: powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u