Nowa radna w Rydzynie

Nowa radna w Rydzynie

Po rezygnacji z funkcji radnego Jana Pawelskiego było wymagane ogłoszenie wyborów uzupełniających do rady miejskiej Rydzyny. Mimo że chęć kandydowania deklarowało wiele osób, tylko Emilia Kraśner z Robczyska zarejestrowała komitet KWW „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”

W związku z tym, że liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie wybieranych radnych, na podstawie art.380 Kodeksu wyborczego, w okręgu wyborczym nr15 głosowania w wyborach do Rady Miejskiej Rydzyny pani Emilia została obsadzona na stanowisku bez głosowania.

Emilia Kraśner jest też członkiem rady sołeckiej Robczyska i wraz z wieloma innymi osobami angażują się w organizacje życia Robczyska.

1 thought on “Nowa radna w Rydzynie”

  1. Rozumiem, że nowy pracownik urzędu również zrzeknie się mandatu radnego? Redakcjo czekamy na informacje!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Wypadek na S5

Do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów doszło około godz. 10.30, za węzłem Leszno Południe a przed zjazdem na węźle Rydzyna. – Ze wstępnych ustaleń wynika,

Znaleziono klucze nad zalewem „Rydzyna”

Dzisiaj ok godz. 16 w Rydzynie na terenie zalewu znaleziono klucze. Więcej informacji prywatnie. Odbiór na terenie Bojanowa. Czytamy na profilu FB https://www.facebook.com/anna.wolsztyniak.37

stat4u