Nowe stanowisko Damiana Gorwy

Nowe stanowisko Damiana Gorwy

Damian Gorwa, Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej, otrzymał funkcję dowódcy jednostki ratunkowo- gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie.

Do tej  kpt. Damian Gorwa pełnił funkcję dowódcy zmiany, a od marca br. był delegowany do Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego.

Nowe stanowisko zostało mu powierzone po tym, jak starszy  kpt. Sebastian Kozłowski, który do tej pory je obejmował, został zastępcą Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie.

W rozmowie z nami kpt. opowiedział o emocjach, związanych z nowym stanowiskiem: Bardzo się cieszę z tego,  że zostało docenione moje zaangażowanie, a moi przełożeni obdarzyli mnie zaufaniem.

Przyznaje też, że nie posiada większych obaw. Będzie dowodzić ludźmi, których już zna i wie, jakie mają możliwości, stąd podejrzewa, iż współpraca okaże się udana.

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą