Nowo otwarty sklep Le magasin zaprasza na zakupy (artykuł sponsorowany)

Nowo otwarty sklep Le magasin zaprasza na zakupy (artykuł sponsorowany)

Od stycznia na ul. Rzeczypospolitej w Rydzynie pojawił się nowy sklep z damską konfekcją. Kobiety, które cenią sobie stylowe ubrania w dobrej jakości, a jednocześnie nie chcą przepłacać, mogą czuć się usatysfakcjonowane.

Kolekcje dedykowane są kobietom oraz nastolatkom, które szukają niebanalnych zestawów na niemal każdą okazję. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sukienki na imprezę, eleganckiej bluzki do pracy, czy też weekendowej stylizacji – wszystko to znajdziesz w butiku Le magasin.

Oprócz ubrań, na klientki czekają piękne buty oraz dodatki, podkreślające charakter stylizacji. Dostępne są również bony upominkowe, które można sprezentować ukochanej kobiecie, przyjaciółce lub bliskiej osobie.

Właścicielka podkreśla, że wybór miejsca nie był przypadkowy. – Zależy nam na tym, by każda kobieta mogła znaleźć coś wyjątkowego w dobrej cenie. Dlatego zdecydowaliśmy się na wynajęcie niedrogiej miejscówki i wyremontowanie jej tak, by wnętrze było przytulne i jednocześnie nowoczesne – wyjaśnia właścicielka, Daria Złoty.

Zapraszamy na udane zakupy oraz na facebooka Le Magasin, gdzie można podejrzeć stylizacje i być na bieżąco z promocjami.

Adres:

Le Magasin
ul Rzeczypospolitej 7b
64 – 130 Rydzyna

Godziny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek: 10.00 – 17.00
Sobota: 10.00 – 13.00.

Telefon: 665478312

Istnieje również możliwość dokonania zakupu w sklepie internetowym lub umówienia się z właścicielką na dowolną godzinę.

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u