Nowy dodatek w aplikacji EcoHarmonogram

Nowy dodatek w aplikacji EcoHarmonogram

Zachęcamy mieszkańców Związku do sprawdzenia swoich wiadomości na temat zasad segregacji odpadów, w nowej funkcjonalności aplikacji ECOHARMONOGRAM. W aplikacji dostępne są dwie gry edukacyjne SORTOWNIŚ i AKCJA SEGREGACJA. Wszystkich, którzy jeszcze nie mają aplikacji zapraszamy do korzystania.  

Aplikacja EcoHarmonogram jest nieocenionym pomocnikiem przy domowym gospodarowaniu odpadami w codziennym życiu. Aplikacja przypomni o terminie wywozu odpadów oraz poinformuje o zmianie harmonogramu. Aplikacja posiada również szereg funkcjonalności takich jak np. szczegółowy opis Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz informacje o tym co zrobić z odpadami niebezpiecznymi.

Dzięki aplikacji możesz otrzymywać najświeższe informacje dotyczące systemu odbioru i zagospodarowania odpadów bezpośrednio na Twój telefon.

Więcej informacji na temat aplikacji znajduje się TUTAJ

źródło: kzgrl.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nagrody Burmistrza dla nauczycieli

Obchodzony niedawno Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wręczenia corocznych gratulacji i nagród nauczycielom Szkoły Podstawowej w Rydzynie, Dąbczu, Kaczkowie oraz Przedszkola Kolorowy Wiatraczek. Nagrody

Trzy punkty poszły w Las po samobójczej bramce

Euromebel Rydzyniak Rydzyna przegrywa niedzielny mecz z Lasem Puszczykowo. Mecz odbył się 18.10. 2020 r. bez wsparcia publiczności. Po samobójczej bramce u siebie mecz z

stat4u