Nowy naczelnik Wydziału Komunikacji

Nowy naczelnik Wydziału Komunikacji

Euzebiusz Szudra został nowym naczelnikiem Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Dziś rozpoczął pracę w Starostwie Powiatowym w Lesznie Euzebiusz Szudra, nowy naczelnik Wydziału Komunikacji, wybrany w procedurze konkursowej.

Nowy naczelnik ma 47 lat. Jest absolwentem studiów magisterskich na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, na kierunku  gospodarka przestrzenna. Ma za sobą 16-letnie doświadczenie w administracji samorządowej, pracował w Urzędzie Miasta Leszna w wydziałach: spraw obywatelskich oraz  komunikacji, skąd przeszedł do pracy w Starostwie Powiatowym w Lesznie.

Euzebiusz Szudra był radnym miasta Leszna kadencji 2010-2014.    

źródło: powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

stat4u