Olimpiada seniorów coraz bliżej

Olimpiada seniorów coraz bliżej

Leszczyńskie koło Stowarzyszenia Rodzina Wojskowa organizuje 28 września br. w Lesznie VI Olimpiadę Sportową Seniorów „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Impreza będzie dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

VI Olimpiada Seniorów odbędzie się 28 września br. o godz. 12:00 na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie.  Uczestników olimpiady – mieszkańców Leszna i powiatu leszczyńskiego – rekrutuje Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Regulamin Olimpiady

 

 

źródło: powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowy Świat z lotu ptaka

Nowy Świat – osada leśna w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. Sołectwo Nowa Wieś. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. tekst: pl.wikipedia.org

Biegniemy dla Piotrusia

Już 29 listopada 2020r zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I BIEGU W KRAINIE MUFLONÓW- biegniemy dla Piotrusia Szczerbala. Piotruś to kilkunastoletni chłopiec mieszkający w

Kolejny krok do przebudowy drogi gminnej w Kłodzie

Zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Przedsiębiorstwo Drogowe „DROGBUD” – Gostyń zrealizuje roboty budowlane polegające na: Przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kłoda (tzw.

stat4u