Orlik Free Cup 2016

Orlik Free Cup 2016

Dnia 19 maja na Rydzyńskim orliku odbyła się 1 edycja turnieju pod nazwą Orlik FREE Cup 2016, dla młodzieży z roczników 2000-2002, którym organizatorem byli Animator sportu Łukasz Piotrowiak oraz Burmistrz Kornel Malcherek. W turnieju wystąpiło 46 graczy, z naszej gminy którzy stanowili 6 zespołów. W drużynach wystąpiły również dwie dziewczyny. W przerwie każdy z zawodników, mógł udać się na poczęstunek w postaci kiełbaski z grilla.

Turniej cieszył się wyrównanym poziomem. Po pasjonującym finale, w którym wystąpiła drużyna Eryka Sobierajskiego z drużyną Jakuba Klechy, z powodu remisu, musiała rozstrzygnąć dogrywką, a następnie rzuty karne. Mecz finałowy zakończył się wynikiem 2:2 (5:4 karne), dla drużyny Eryka. Widać było, że każdy z zawodników turnieju, dał z siebie wszystko, a co najważniejsze młodzi gracze czerpali radość ze sportu.

Źródło: Łukasz Piotrowiak

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą