Paczkomat w Kłodzie

Paczkomat w Kłodzie

Na terenie gminy Rydzyna pojawił się pierwszy paczkomat. Znajduje się on na parkingu przy restauracji i pierogarni Kowolka w Kłodzie.

Paczkomat stanowi ułatwienie dla osób, robiących zakupy w Internecie. Klient nie musi czekać na kuriera, umawiać się na konkretną godzinę lub liczyć na uprzejmość sąsiada. Wystarczy podjechać o dowolnej porze do paczkomatu i odebrać swoje zamówienie.

Do tej pory korzystanie z paczkomatów możliwe było jedynie w większych miastach. Mieszkańcy gminy Rydzyna najczęściej odwiedzali Leszno w celu wyjęcia swojej przesyłki z paczkomatu.

Teraz to się zmieni. Paczkomat w Kłodzie ułatwi życie wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić na czasie. Oby więcej takich inicjatyw.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Dowody rejestracyjne czekają na odbiór

Ponad 1200 dowodów rejestracyjnych czeka w Starostwie Powiatowym w Lesznie na odbiór. Zapraszamy mieszkańców powiatu do Wydziału Komunikacji, wizyta trwa tylko kilka minut. Co prawda

Projekt Doradztwa Energetycznego

Od 2015 roku na terenie całego kraju z sukcesem realizowany jest projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności

stat4u