Paczkomat w Kłodzie

Paczkomat w Kłodzie

Na terenie gminy Rydzyna pojawił się pierwszy paczkomat. Znajduje się on na parkingu przy restauracji i pierogarni Kowolka w Kłodzie.

Paczkomat stanowi ułatwienie dla osób, robiących zakupy w Internecie. Klient nie musi czekać na kuriera, umawiać się na konkretną godzinę lub liczyć na uprzejmość sąsiada. Wystarczy podjechać o dowolnej porze do paczkomatu i odebrać swoje zamówienie.

Do tej pory korzystanie z paczkomatów możliwe było jedynie w większych miastach. Mieszkańcy gminy Rydzyna najczęściej odwiedzali Leszno w celu wyjęcia swojej przesyłki z paczkomatu.

Teraz to się zmieni. Paczkomat w Kłodzie ułatwi życie wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić na czasie. Oby więcej takich inicjatyw.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

Będzie bezpieczniej

Na sierpniowej sesji w Rydzynie radna Emilia Kraśner złożyła interpelacje dotyczącą ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej 309. Chodzi o to, że rowerzyści jadący od Leszna

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł

Do Spółek Wodnych trafi 2 miliony zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego 6 sierpnia Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę zatwierdzającą podział środków, które trafią do

stat4u