Pamiątki na kasetach VHS. Co z nimi zrobić?

Pamiątki na kasetach VHS. Co z nimi zrobić?

Kasety VHS, niegdyś bardzo popularne, powoli stają się reliktem przeszłości. Jeszcze w latach 90’tych był to jeden z najbardziej popularnych nośników informacji czy muzyki. Współcześnie zastąpiły je płyty DVD, czy pendrive.

Praktycznie każdy w swoim domu ma kilka takich kaset. Nie zawsze mamy natomiast odtwarzacza, na którym można odsłuchać zapis z kasety.

Co więc zrobić w sytuacji, gdy znajdziemy kasetę z muzyką ulubionego zespołu i nie będziemy mieć możliwości jej odsłuchania? Zamiast załamywać ręce i narzekać, że już po ptakach, a raczej po muzycznej uczcie, można przegrać ją na DVD.

Jeśli Ty też spytałeś w tym momencie: „W jaki sposób mogę to zrobić?”, polecamy skorzystanie z usług profesjonalistów, np. z firmy fotovideoreaklama.pl.

Co istotne, ich usługi są dostępne już od jednej kasety. Cena za jedną kasetę wynosi u nich 12 zł + płyty, niezależnie od czasu trwania nagrania.

Dodatkowo – za opłatą można wykonać nadruk na płytę i okładkę do pudełka.

W taki sposób można odświeżyć zakurzone nagrania i… cofnąć się w czasie. Albo po prostu odsłuchać dobrej muzyki bez konieczności szukania reedycji albumu na płycie.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u