Pan Krzysztof potrzebuje waszej pomocy

Pan Krzysztof potrzebuje waszej pomocy

Krzysztof Owczarz to mąż i ojciec trójki dzieci. Półtora roku temu miał operacje na ropnia mózgu,w wyniku której nie mówi i ma niedowład prawej strony. Takie wydarzenia zawsze sprawiają, że życie ulega przewartościowaniu.  Dziś walczy o to, by jakkolwiek funkcjonować .

W maju 2017 roku Krzysztof  trafił na oddział neurologiczny z podejrzeniem udaru mózgu. Nie wiedział jednak, że diagnoza okaże się o wiele bardziej dołująca.

Po wstępnych badaniach tomografem stwierdzono guz mózgu lub ropień. W ciągu tygodnia stan się bardzo pogorszył, ropień pękł. W rezultacie mężczyzna został przewieziony na oddział neurochirurgiczny w Poznaniu, gdzie miał operacje. Niestety nie ma jeszcze szczęśliwego zakończenia.

Od tego czasu ma niedowład prawej strony i nie mówi.  Porusza się na wózku inwalidzkim . Potrzebuje opieki 24/7 , by mógł funkcjonować. „Potrzebna jest codzienna rehabilitacja,która niestety kosztuje, oprócz tego – pieluchy i środki pielęgnacyjne. Nas samych ledwo stać na opłaty rachunków czy jedzenie już nie mówiąc o rehabilitacji . Bardzo prosimy o waszą pomoc” – mówi żona chorego mężczyzny.

Zachęcamy do zapoznania się z  linkiem: https://zrzutka.pl/n4bmtv

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

Planowane wyłączenia prądu w Dąbczu

24 listopada 2020 r. w godz. 07:30 – 08:0024 listopada 2020 r. w godz. 14:00 – 14:30 Dąbcze ul. Lotnicza nr 1; ul. Maruszewska działka

stat4u