Panie bawiły się w Moraczewie

Panie bawiły się w Moraczewie

Dzień Kobiet w Moraczewie przebiegł wyjątkowo. Panie miały okazję nie tylko spotkać się na kawie, ale i spotkać wyjątkowe osoby, które pomogły im czuć się bardziej kobieco.

Na obchodach Dnia Kobiet pojawiła dietetyczka Natur House Leszno, Zuzanna Pluskota i jej asystentka, Sylwia Bartlewicz, które udzielały indywidualnych porad dietetycznych i dokonywały pomiarów masy ciała.

Oprócz nich można było spotkać kosmetyczkę Zuzannę Bilewicz ze Strefy Urody Leszno, a także inne osoby, służące radą i inspiracją dla uczestniczek spotkania.

Beata Adamczak – Olwagen zaprezentowała biżuterię Sarabi. Kobiety mogły również obejrzeć pokaz kosmetyków Avon, czy pokaz tańca w wykonaniu Anny Apolinarskiej i Michała Duszewskiego.

Pani profesor dr habilitowana Ewa Sawicka-Sienkiewicz z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu polecała produkty duo life, Patrycja Maciejewska – kierownik zespołu Moraczewo – pokazała kroki salsy i belgijki.

Pomysł zrodził się z inicjatywy Joanny Spychały i Ady Gindery. Kobiety chciały zorganizować spotkanie dla pań chodzących na fitness w Kaczkowie i Moraczewie.

 

 

 

 

Źródło: Joanna Spychała

1 thought on “Panie bawiły się w Moraczewie”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Artyści dostaną świadczenie postojowe

Zgodnie z tarczą 6.0, prawo do jednorazowego dodatkowego świadczenia postojowego przysługuje kolejnym grupom wykonującym umowy cywilnoprawne. Z postojowego skorzystają twórcy, artyści, technicy wspomagający kulturę, architekci

stat4u