Panie spotkały się w EDENIE

Panie spotkały się w EDENIE

31.05. panie z Gminnej Rady Kobiet spotkały się na Dniu Matki w Edenie. Krystyna Rypińska, przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet, przywitała wszystkich zgromadzonych i przemówiła na temat znaczenia mamy w życiu każdego człowieka.

Z okazji Dnia Matki wyróżniono panie, które najdłużej działają w Kołach Gospodyń Wiejskich. Znalazły się wśród nich Mieczysława Maćkowska i Janina Szczepaniak z Nowej Wsi, Teresa Rybińska z Dąbcza, Zofia Nowak z Rydzyny, Janina Leśniewska z Moraczewa, Kazimiera Rożyńska z Moraczewa i Władysława Szwarczyńska z Rydzyny. Podziękowania za zaangażowanie w działalność KGW dostały Katarzyna Koczorowska z Rydzyny i Danuta Lorych z Moraczewa.

Nie mogło również zabraknąć życzeń od burmistrza Kornela Malcherka, który życzył zdrowia, uśmiechu, samych pogodnych dni, spełnienia marzeń.

W imieniu radnych paniom życzenia składał Roman Skiba, przewodniczący Rady Miejskiej.

Grzegorz Brzeskot, radny powiatu leszczyńskiego dołączył się do koncertu życzeń i przypomniał fragment piosenki: „Nie ma jak u mamy”.

Na jedną z mam czekał też specjalny upominek od przewodniczącej. By było sprawiedliwie, odbyło się losowanie.

Impreza się udała. Wszystkie mamy mogły tego dnia poczuć się wyjątkowo.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Tysiąc rejestracji pojazdów miesięcznie

Pracownicy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie dokonują miesięcznie około tysiąca rejestracji pojazdów oraz wydają około tysiąca nowych dowodów rejestracyjnych. Internetowa rezerwacja wizyt usprawnia obsługę

stat4u