Panie z KGW przy wigilijnym stole [VIDEO]

Panie z KGW przy wigilijnym stole [VIDEO]

W świetlicy wiejskiej w Kłodzie spotkały się członkinie KGW z całej gminy Rydzyna. Okazją było świętowanie przy opłatku wigilijnym.

Oprócz kobiet przybyli także zaproszeni goście, którzy dołączyli się do życzeń. Wszyscy obecni podzielili się opłatkiem i spędzili miły wieczór podczas wspólnego biesiadowania. Było też dużo śmiechu i atrakcji, jakie przygotował gość specjalny…. Gwiazdor.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u