PASOWANIE NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

PASOWANIE NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

5 marca dzieci z grupy „Kaczuszki” w obecności pani dyrektor B. Pawlik oraz rodziców oficjalnie zostały pasowane na przedszkolaków. Maluszki pięknie się zaprezentowały; śpiewały, tańczyły, mówiły wierszyki, a to nielada wyczyn ponieważ większość z nich nie skończyła jeszcze trzech latek. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz oczekiwanymi upominkami. Program artystyczny przygotowała wychowawczyni grupy, p. Patrycja Maciejewska.

Dzień później, 6 marca pasowanie odbyło się w grupie Wróbelków. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany przez wychowawczynię, p. Elżbietę Piotrowiak. Dużym przeżyciem dla trzyipółlatków był moment uroczystego pasowania przez panią dyrektor.

wideo: Maciej Frąckowiak

1 thought on “PASOWANIE NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW”

  1. Amelia Kaczmarek Rawicz

    Piekne dzieciaczki. Takie spontaniczne i szczere. Brawo dla pań z przedszkola. Ciężko to opanować. Szacun.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u