Piątkowa burza i trzy punkty w sobotę

Piątkowa burza i trzy punkty w sobotę

11 sierpnia II zespół Rydzyniaka, Euromebel miał zmierzyć się z Pelikanem Dębno w I rundzie Okręgowe Pucharu Polski. Spotkanie rozpoczęło się o 19.00 na boisku w Rydzynie.

Niestety, pogoda nie dopisała i po piętnastu minutach spotkanie zostało przerwane.

12 sierpnia piłkarskie emocje przyniosło pierwsze ligowe spotkanie I zespołu. Inauguracyjna rozgrywka odbyła się w Rydzynie, gdzie gospodarze podjęli drużynę GKS Włoszakowice.

Wynik spotkania był szczęśliwy dla zespołu z Rydzyny.  Skromne zwycięstwo  (1:0) przyniosło drużynie trzy punkty. To dobry początek sezonu.

Bramkę w 30  minucie strzelił  Alex Kałmuczak. Zawodnik wykorzystał zamieszanie, jakie powstało w polu karnym po uderzeniu głową Sobeckiego.

Druga połowa należała za to do gości, którzy mieli mnóstwo okazji do odrobienia straty. Dzięki dobrej postawie bramkarza z Rydzyny  GKS nie wyszedł na prowadzenie. A było naprawdę gorąco i jeszcze w 90 minucie trzeba było ratować sytuację.

Podsumowując, w piątek zwycięzcą została pogoda, która uniemożliwiła zawodnikom rozegranie spotkania. W sobotę natomiast – po walce do samego końca – udało się wygrać I zespołowi Rydzyniaka.

1 thought on “Piątkowa burza i trzy punkty w sobotę”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Szansa na dofinansowanie z FDS

Napłynęła dobra informacja dla Gminy Rydzyna. Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował, że wniosek na przebudowę ulic: Łopuszańskiego i Czarnieckiego w Rydzynie ma szansę na dofinansowanie z

REAGUJ NA HEJT W INTERNECIE!

Rodzicu! Czy zastanawiałeś się nad tym czym jest hejt? Zastanawiałeś się czy Twoje dziecko nie jest ofiarą, bądź sprawcą hejtu? Czy rozmawiałeś z nim o

Trzy oferty na zakup energii elektrycznej

Pojawiły się ofert na zakup energii elektrycznej. Swoje propozycje złożyło trzech dostawców.Proponowane oferty są na zakup energii elektrycznej na lata 2021-2022. Protokół z otwarcia ofert

stat4u