Pierwsze ruchy transferowe w Dąbczu. Powrót Bolewicza

Pierwsze ruchy transferowe w Dąbczu. Powrót Bolewicza

Denis Bolewicz po rocznej przygodzie z Błękitnymi Niechłód wraca do Wametu Dąbcze. W drużynie z gminy Rydzyna zajmie miejsce Wojciecha Chrząszcza. W ekipie z powiatu leszczyńskiego nie będzie występował także Mikhail Tsyhanouski, z którym klub rozwiązał umowę w trakcie sezonu.

Bolewicz w ostatnich miesiącach był jednym z czołowych zawodników w 3. lidze grupie południowej. W barwach Błękitnych wygrał 23 z 26 pojedynków i mocno przyczynił się do awansu drużyny z Niechłodu do 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej.

Oprócz Denisa Bolewicza w ekipie z Dąbcza w nowym sezonie występować będą także bracia Krzysztof i Tomasz Mrozkowie, Mateusz Przybył i Szymon Kulczycki. Z zespołem pożegnali się natomiast Wojciech Chrząszcz i Białorusin Mikhail Tsyhanouski.

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze w sezonie 2019/2020 zajęli szóste miejsce w grupie południowej 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej. W Pucharze Polski edycji Wielkopolskiej gracze drużyny z gminy Rydzyna zajęli trzecie miejsce oraz dotarli do półfinału Pucharu Europy TT Inter Cup o trofeum Josefa Simecka.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u